T-51750GD065J-LW-AQN
Description
LCD DISPLAY 6.5" TRANS W/TOUCH
DataSheet
T-51750GD065J-LW-AQN PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Discontinued at Digi-Key
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:6.5" (165.10mm)
Viewing Area:132.50mm W x 99.40mm H