OS128064PK27MY0B00
Manufacturer
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
VIGOR # :
Description
DISPLAY OLED 128X64 2.7" YELLOW
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
OS128064PK27MY0B00 PDF
Type Description
Series:Pictiva
Package:Box
Part Status:Obsolete
Display Type:OLED - Passive Matrix
Display Mode:-
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:2.7" (68.58mm)
Viewing Area:61.41mm W x 30.69mm H