D0109MT-25-1101
Description
DISPLAY VFD 7-SEG 1X9 9.7MM
DataSheet
D0109MT-25-1101 PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Part Status:Active
Outline L x W x H:112.00mm x 25.00mm x 6.80mm
Viewing Area:81.00mm L x 9.70mm W
Display Format:9 x 1
Voltage - Supply:-
Character Size:-
Controller Type:-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C