D0120MY-29-2001
Description
VFD ALPHA DISP 1X20 11MM
DataSheet
D0120MY-29-2001 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Obsolete
Outline L x W x H:205.00mm x 29.00mm x 8.50mm
Viewing Area:-
Display Format:20 x 1
Voltage - Supply:-
Character Size:11.00mm H x 5.50mm W
Controller Type:-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C