D0113MT-25-1302
Description
DISPLAY VFD 7-SEG 1X13 9.6MM
DataSheet
D0113MT-25-1302 PDF
Package:Box
Part Status:Obsolete
Outline L x W x H:129.00mm x 25.00mm x 7.50mm
Viewing Area:-
Display Format:13 x 1
Voltage - Supply:-
Character Size:9.60mm H x 4.60mm W
Controller Type:-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C