D0119LT-29-1901
Description
DISPLAY VFD 7-SEG 1X19 11MM
DataSheet
D0119LT-29-1901 PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Part Status:Obsolete
Outline L x W x H:205.00mm x 29.00mm x 8.00mm
Viewing Area:178.00mm L x 14.50mm W
Display Format:19 x 1
Voltage - Supply:-
Character Size:13.00mm H x 5.50mm W
Controller Type:-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C