D0116LY-29-1603
Description
VFD ALPHA DISP 1X16 14MM
DataSheet
D0116LY-29-1603 PDF
Package:Box
Part Status:Obsolete
Outline L x W x H:205.00mm x 29.00mm x 8.00mm
Viewing Area:-
Display Format:16 x 1
Voltage - Supply:-
Character Size:14.00mm H x 7.00mm W
Controller Type:-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C