ZEDP1010L35
Manufacturer
AZ Displays
VIGOR # :
Description
10.1" PCAP I2C to USB adapter
Catalog
Display, Monitor - LCD Driver/Controller
DataSheet
ZEDP1010L35 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Touchscreen:-
Voltage - Input:5V
Voltage - Output:-
Size / Dimension:1.42" L x 1.18" W (36mm x 30mm)
Interface:USB
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C