ZEDH1010L19
Manufacturer
TE Connectivity AMP Connectors
VIGOR # :
Description
LCD DRIVER BOARD USB 10.1" HDMI
Catalog
Display, Monitor - LCD Driver/Controller
DataSheet
ZEDH1010L19 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Touchscreen:-
Voltage - Input:5V
Voltage - Output:-
Size / Dimension:4.35" L x 2.78" W (110.6mm x 70.5mm)
Interface:USB
Operating Temperature:0°C ~ 65°C