69-ELW3.2-TW
Description
EL WIRE TRANS WHITE 3.2MM
DataSheet
69-ELW3.2-TW PDF
Configuration:EL Wire
Color:White
Quantity Unit Price Ext. Price
COM-12932
COM-12932
EL WIRE - YELLOW 3M (CHASING)
69-ELW2.3-YG
69-ELW2.3-YG
EL WIRE YELLOW GREEN 2.3M
DFR0185-P
DFR0185-P
EL WIRE - PURPLE
69-ELW3.2-TW
69-ELW3.2-TW
EL WIRE TRANS WHITE 3.2MM
GRM1555C1E130GZ01D
GRM1555C1E130GZ01D
CAP CER 13PF 25V NP0 0402