
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Wavelength: | 680nm |
| Spectral Bandwidth: | 20nm |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 2.6V |
| Current - DC Forward (If) (Max): | 40 mA |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 3 V |
| Capacitance: | - |
| Connector Type: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of LNA4402L is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
HDMI XMITTER MODULE D VER
DIODENHALTER 3-FACH ISK MEGAMAPC
RECEPTACLE 16-WAY, 6X LED 660NM
RES SMD 82K OHM 1% 1/8W 0805
LOW SKEW CLOCK DRIVER
BALUN 300MHZ-2.2GHZ 50/50 0805
IR LED 680NM 80 DEG METAL CAN