
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Wavelength: | 850nm |
| Spectral Bandwidth: | 35nm |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 2V |
| Current - DC Forward (If) (Max): | 100 mA |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 1 V |
| Capacitance: | - |
| Connector Type: | ST |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 25 |
Current price of OPF322A is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP CER 1206 0.1UF 25V X7R 5%
RELAY-10AMP-DC-24V
RES 4.99K OHM 0.25% 1/10W 0805
LED RECEPT FBR OPTIC GAAIAS TO46