
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Wavelength: | 650nm |
| Spectral Bandwidth: | 21nm |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 2.1V |
| Current - DC Forward (If) (Max): | 60 mA |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 3 V |
| Capacitance: | 60 pF |
| Connector Type: | ST |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of HFBR-1515B is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIBER OPTIC LED
XMITTER FIBER OPTIC INTERBUS SMA
XMITTER FO 12X2.7GBD EXT SHIELD
CAP TANT POLY 22UF 20V 2917
DC DC CONVERTER 2V 100W
CONN HDR STRIP SOLDER 12POS GOLD
XMITTER FIBER OPTIC PROFIBUS ST