
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Obsolete |
| Wavelength: | 850nm |
| Spectral Bandwidth: | 35nm |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 1.8V |
| Current - DC Forward (If) (Max): | 100 mA |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 1 V |
| Capacitance: | - |
| Connector Type: | Connector-less |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of OPF395A is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED FIBER OPTC GAAIAS HS TO18 ST
FIBER OPTIC LED
VCSEL ARRAY 850NM 1X4 5GBPS CC
CAP CER 5600PF 630V X7R 1210
DC DC CONVERTER 12V 1W
SFERNICE FIXED RESISTORS
LED HIGH SPEED FO TO18