
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Wavelength: | 850nm |
| Spectral Bandwidth: | 0.85nm |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 1.75V |
| Current - DC Forward (If) (Max): | 15 mA |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 5 V |
| Capacitance: | - |
| Connector Type: | Connector-less |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of SV5637-001 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED FBR OPTC GAAIAS HS TO-46 ST
LED FIBER OPTIC TO46
RECEPTACLE 16WAY 5X LED 660NM
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4500K 2SMD
CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
CBL CLIP WIRE SADDLE NAT ARROW
LED VCSEL SENSOR 850NM TO-46