
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Obsolete |
| Wavelength: | 850nm |
| Spectral Bandwidth: | 35nm |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 2.1V (Max) |
| Current - DC Forward (If) (Max): | 100 mA |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 1 V |
| Capacitance: | - |
| Connector Type: | ST |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of OPF672-2 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
PHOTODIODE
LED HS IN LOW PROFILE ST
XMITTER FIBER OPTIC SERCOS SMA
ERL-05 15K 1% T-1 RLR05C1502FP R
CONN HEADER R/A 46POS 2MM
CAP FILM 4700PF 10% 630VDC RAD
LED FIBER OPTIC TO46