LXMG1628-12-62
Description
MOD INVERTER CCFL DUAL 6W 12V
DataSheet
LXMG1628-12-62 PDF
Type Description
Series:PanelMatchâ„¢
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Voltage - Input:12V
Output:1650V
Type:CCFL and UV Lamps
Size / Dimension:6.50" L x 0.83" W x 0.39" H (165mm x 21mm x 10mm)