LXMG1618A-05-22
Description
MOD INVERTER CCFL 2.2W 5V PROG
DataSheet
LXMG1618A-05-22 PDF
Type Description
Series:LXMG1618A-05-2x
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Voltage - Input:4.75 ~ 5.25V
Output:1300V
Type:CCFL and UV Lamps
Size / Dimension:3.39" L x 0.63" W x 0.19" H (86mm x 16mm x 4.7mm)