LXMG1617-12-42
Description
MOD INVERTER CCFL 4W 12V PROG
DataSheet
LXMG1617-12-42 PDF
Type Description
Series:LXMG1617-12-4x
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Voltage - Input:12V
Output:1600V
Type:CCFL and UV Lamps
Size / Dimension:3.39" L x 0.63" W x 0.24" H (86mm x 16mm x 6.2mm)