LXM1618-05-22
Description
MOD INVERTER CCFL 2.2W 5V PROG
DataSheet
LXM1618-05-22 PDF
Type Description
Series:LXM1618-05-2x
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Voltage - Input:5V
Output:1300V
Type:CCFL and UV Lamps
Size / Dimension:3.39" L x 0.63" W x 0.18" H (86mm x 16mm x 4.6mm)