LXMG1643-12-64
Description
MOD INVERTER CCFL QUAD 6W 12V
DataSheet
LXMG1643-12-64 PDF
Type Description
Series:PanelMatchâ„¢
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Voltage - Input:10.8 ~ 13.2V
Output:2000V
Type:CCFL and UV Lamps
Size / Dimension:7.40" L x 1.65" W x 0.32" H (187.96mm x 41.91mm x 8.13mm)