LXMG1813-12-62S
Description
MOD INVERTER CCFL 6W 12V PROG
DataSheet
LXMG1813-12-62S PDF
Type Description
Series:PanelMatchâ„¢
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Voltage - Input:12V
Output:1600V
Type:CCFL and UV Lamps
Size / Dimension:4.33" L x 0.63" W x 0.24" H (110mm x 16mm x 6mm)