LXMG1627-12-41
Description
MOD INVERTER CCFL DUAL 4W 12V
DataSheet
LXMG1627-12-41 PDF
Type Description
Series:PanelMatchâ„¢
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Voltage - Input:12V
Output:440V
Type:CCFL and UV Lamps
Size / Dimension:4.92" L x 1.18" W x 0.24" H (125mm x 30mm x 6mm)