LXM1623-12-63
Description
MOD INVERTER CCFL DUAL 6W 12V
DataSheet
LXM1623-12-63 PDF
Type Description
Series:LXM1623-12-6x
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Voltage - Input:12V
Output:1800V
Type:CCFL and UV Lamps
Size / Dimension:6.50" L x 0.83" W x 0.30" H (165mm x 21mm x 7.5mm)