BF22160-24B
Description
CCFL WH LAMP 800V 5MA 2.2X160MM
DataSheet
BF22160-24B PDF
Type:CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp
Voltage:800V (Start), 370V (Operating)
Current:5 mA
Output:38000 cd/m2
Size / Dimension:2.2mm x 160mm