BF26230-24B
Description
CCFL WH LAMP 1175V 5MA 2.6X230MM
DataSheet
BF26230-24B PDF
Type:CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp
Voltage:1175V (Start), 495V (Operating)
Current:5 mA
Output:30000 cd/m2
Size / Dimension:2.6mm x 230mm