BF3300-20B
Description
CCFL WH LAMP 1350V 5MA 3X300MM
DataSheet
BF3300-20B PDF
Type:CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp
Voltage:1350V (Start), 665V (Operating)
Current:5 mA
Output:31000 cd/m2
Size / Dimension:3.0mm x 300mm