BF22180-28B
Description
CCFL WH LAMP 1140V 5MA 2.2X180MM
DataSheet
BF22180-28B PDF
Type:CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp
Voltage:1140V (Start), 380V (Operating)
Current:5 mA
Output:38000 cd/m2
Size / Dimension:2.2mm x 180mm