BF26318-20B
Description
CCFL WH LAMP 1636V 5MA 2.6X318MM
DataSheet
BF26318-20B PDF
Type:CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp
Voltage:1636V (Start), 676V (Operating)
Current:5 mA
Output:30000 cd/m2
Size / Dimension:2.6mm x 318mm