BF26188-20B
Description
CCFL WH LAMP 1300V 5MA 2.6X188MM
DataSheet
BF26188-20B PDF
Type:CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp
Voltage:1300V (Start), 525V (Operating)
Current:5 mA
Output:30000 cd/m2
Size / Dimension:2.6mm x 188mm