BF3380-24B
Description
CCFL WH LAMP 1975V 5MA 3X380MM
DataSheet
BF3380-24B PDF
Type:CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp
Voltage:1975V (Start), 790V (Operating)
Current:5 mA
Output:28000 cd/m2
Size / Dimension:3.0mm x 380mm