BF3250-20B
Description
CCFL WH LAMP 1200V 5MA 3X250MM
DataSheet
BF3250-20B PDF
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Type:CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp
Voltage:1200V (Start), 520V (Operating)
Current:5 mA
Output:31000 cd/m2
Size / Dimension:3.0mm x 250mm