VLM-635-58 LPO-D60-F10
Description
ANGLE60,CLASS1M,FOCUS:10 CM
DataSheet
VLM-635-58 LPO-D60-F10 PDF
Type Description
Series:VLM-635-58-60
Wavelength:638nm
Voltage - Input:3V ~ 6V
Current Rating (Amps):50mA
Power (Watts):0.39mW
Package / Case:Cylinder (10mm Dia)