VLM-635-59 LPO-D110-F10
Description
TTL,ANGLE110,CLASS1M,FOCUS:10CM
DataSheet
VLM-635-59 LPO-D110-F10 PDF
Type Description
Series:VLM-635-59-110
Wavelength:638nm
Voltage - Input:3V ~ 6V
Current Rating (Amps):50mA
Power (Watts):0.39mW
Package / Case:Cylinder (10mm Dia)