DM200-01-1-9320-0-LC
Description
LASER DIODE 1552NM 1.995MW
DataSheet
DM200-01-1-9320-0-LC PDF
Part Status:Obsolete
Wavelength:1552nm
Voltage - Input:1.8V
Current Rating (Amps):200mA
Power (Watts):1.995mW