G026414000
Manufacturer
Excelitas Technologies
VIGOR # :
Description
CARRIER X 95-80, COLORLESS, W/O
Catalog
Laser Diodes, Modules - Accessories
DataSheet
G026414000 PDF
Type Description
Series:LINOS X 95 System
Package:Bag
Part Status:Active
Accessory Type:Carrier
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
G404597000
G404597000
RISER BASE RB2-100-6
CARRIER X 95-300, COLORLESS, W/O
SET OF RODS 30MM 10PCS
S2GHE3_A/H
S2GHE3_A/H
DIODE GEN PURP 400V 1.5A DO214AA