G404415000
Manufacturer
Excelitas Technologies
VIGOR # :
Description
LM2-3025-6 MIRROR MOUNT
Catalog
Laser Diodes, Modules - Accessories
DataSheet
G404415000 PDF
Type Description
Series:Lees Mirror Mounts
Package:Box
Part Status:Active
Accessory Type:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
G061238000
G061238000
SET THUMBSCREWS M2.3X4, 20EA
CARRIER X 95-200, COLORLESS, W/O
PCO-6511
PCO-6511
CONSTANT CURRENT SOURCE/DRIVER
C317C912F5G5TA
C317C912F5G5TA
CAP CER 9100PF 50V C0G/NP0 RAD
ELM 2-565
ELM 2-565
LED MT SR VERT
JANTX1N6663
JANTX1N6663
DIODE GEN PURP 600V 500MA DO35