G335520000
Manufacturer
Excelitas Technologies
VIGOR # :
Description
BEAMSPLITTER CUBE VIS; N-BK7; L=
Catalog
Laser Diodes, Modules - Accessories
DataSheet
G335520000 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Accessory Type:Beamsplitter Cube
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
G061372000
G061372000
CARRIER FLR 40-20
SET OF RODS 200MM 10PCS
FI-1550-4SL FARADAY ISOLATOR
1812Y0630333KAT
1812Y0630333KAT
CAP CER 0.033UF 63V C0G/NP0 1812
ELM 1-155
ELM 1-155
LED MT SR VERT
G335520000
G335520000
CABLE FFC 8POS 1.25MM 6"