G061215000
Manufacturer
Excelitas Technologies
VIGOR # :
Description
SET OF RODS 150MM 10PCS
Catalog
Laser Diodes, Modules - Accessories
DataSheet
G061215000 PDF
Type Description
Series:LINOS Microbench
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:Rods
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
G065236000
G065236000
BEAM DEFLECTOR CUBE C-5
CARRIER X 95-120, COLORLESS, W/
PCO-6141
PCO-6141
LASER DIODE DRIVER MODULE 60A
1812Y2500270FCR
1812Y2500270FCR
CAP CER 27PF 250V C0G/NP0 1812
2225Y0250823JXT
2225Y0250823JXT
CAP CER 0.082UF 25V X7R 2225
10510
LENS CLEAR ELLIPTICAL/OVAL ADH
G061215000
G061215000
SET OF RODS 150MM 10PCS