24V-SB-RGBW-5M
Manufacturer
Inspired LED
VIGOR # :
Description
ADDRESS LED 24V S BRIGHT RGBW 5M
Catalog
LED Addressable, Specialty
DataSheet
24V-SB-RGBW-5M PDF
Type Description
Series:-
Package:Strip
Part Status:Active
Configuration:-
Number of LEDs:-
Color:-
Controller Type:-
Utilized LED:-
Interface:-
Mounting Type:-
Size / Dimension:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
2536
ADDRESS LED STRIP SERIAL RGB 3M
BB-HRGB24R-TRB-B
BB-HRGB24R-TRB-B
ADDRESS LED DISCRETE RGB
2436
ADDRESS LED STRIP SERIAL WHT 4M
1210Y2500563MXR
1210Y2500563MXR
CAP CER 0.056UF 250V X7R 1210
GRM21BR71C474MA01L
GRM21BR71C474MA01L
CAP CER MLCC
C202ALBSYLY6WT33XAA
C202ALBSYLY6WT33XAA
20X2 STN YELLOW/GREEN CHARACTER
24V-SB-RGBW-5M
24V-SB-RGBW-5M