22-21/BHC-AP1Q2/2D
Manufacturer
Everlight Electronics
VIGOR # :
Description
LED 1.2MM BLUE WATER CLR RA SMD
Catalog
LED Indication - Discrete
DataSheet
22-21/BHC-AP1Q2/2D PDF
Type Description
Series:-
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Active
Color:-
Configuration:-
Lens Color:-
Lens Transparency:-
Millicandela Rating:-
Lens Style:-
Lens Size:-
Voltage - Forward (Vf) (Typ):-
Current - Test:-
Viewing Angle:-
Mounting Type:-
Wavelength - Dominant:-
Wavelength - Peak:-
Features:-
Package / Case:-
Supplier Device Package:-
Size / Dimension:-
Height (Max):-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
5219607F
5219607F
LED YELLOW DIFF RECT 2MMX4MM T/H
16-213SYGC/S530-E3/TR8
16-213SYGC/S530-E3/TR8
LED YELLOW/GREEN CLEAR SMD
C503B-GAN-CB0C0781
C503B-GAN-CB0C0781
LED GREEN CLEAR 5MM ROUND T/H
CKC18C223KWGAC7800
CKC18C223KWGAC7800
KC-LINK 1812 22NF 650VDC C0G
MSMBJ30CA
MSMBJ30CA
TVS DIODE 30V 48.4V DO214AA
22-21/BHC-AP1Q2/2D
22-21/BHC-AP1Q2/2D