VFY1102W-4C22D-TR
Manufacturer
Stanley Electric
VIGOR # :
Description
LED INDICATION SMD
Catalog
LED Indication - Discrete
DataSheet
VFY1102W-4C22D-TR PDF
Type Description
Series:*
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Obsolete
Color:-
Configuration:-
Lens Color:-
Lens Transparency:-
Millicandela Rating:-
Lens Style:-
Lens Size:-
Voltage - Forward (Vf) (Typ):-
Current - Test:-
Viewing Angle:-
Mounting Type:-
Wavelength - Dominant:-
Wavelength - Peak:-
Features:-
Package / Case:-
Supplier Device Package:-
Size / Dimension:-
Height (Max):-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SSL-LX305F4ID-5V
SSL-LX305F4ID-5V
LED RED DIFFUSED T-1 T/H
LW Y1SG-AEBE-EKFM-1-Z
LW Y1SG-AEBE-EKFM-1-Z
LED COOL WHITE DIFFUSED SMD R/A
LTL2T3YR6JS
LTL2T3YR6JS
LED AMBER DIFFUSED T-1 3/4 T/H
C0805X102F1GECAUTO7210
C0805X102F1GECAUTO7210
CAP CER 0805 1NF 100V C0G 1%