LRTBGFUG-T9-1+VV5-4+R7R9-7-20-R33-C-XX
Manufacturer
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
VIGOR # :
Description
LED RGB SMD
Catalog
LED Indication - Discrete
DataSheet
LRTBGFUG-T9-1+VV5-4+R7R9-7-20-R33-C-XX PDF
Type Description
Series:MULTILED® Black
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Obsolete
Color:Red, Green, Blue (RGB)
Configuration:-
Lens Color:-
Lens Transparency:-
Millicandela Rating:-
Lens Style:-
Lens Size:-
Voltage - Forward (Vf) (Typ):-
Current - Test:-
Viewing Angle:120°
Mounting Type:Surface Mount
Wavelength - Dominant:-
Wavelength - Peak:-
Features:-
Package / Case:-
Supplier Device Package:-
Size / Dimension:3.40mm L x 3.30mm W
Height (Max):3.40mm
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
125-BR
125-BR
LED TH T-1 3MM 60DEG 635NM RED