
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Screen Master® |
| Package: | Tape & Box (TB) |
| Part Status: | Obsolete |
| Color: | Red |
| Configuration: | Standard |
| Lens Color: | Red |
| Lens Transparency: | Clear |
| Millicandela Rating: | 375mcd |
| Lens Style: | Oval with Domed Top |
| Lens Size: | 5.20mm x 3.80mm |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 2V |
| Current - Test: | 20mA |
| Viewing Angle: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Wavelength - Dominant: | 624nm |
| Wavelength - Peak: | - |
| Features: | - |
| Package / Case: | Radial |
| Supplier Device Package: | 5mm Oval |
| Size / Dimension: | - |
| Height (Max): | 10.90mm |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of C5SMA-RJS-CP14QDD2 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED GRN CLR T-2MM CERM STEM T/H
KR CSLNM1.23-8K8L-24-0-1000-R18
LED IND OSTAR PROJECTION COMPACT
LED INDICATION SMD
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 144LQFP
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP
CBL FMALE TO MALE 4POS 1.97'
LED RED CLEAR 5MM OVAL T/H