WLS28-2XW145XPB
Description
WORK LIGHT STRIP 145MM
DataSheet
WLS28-2XW145XPB PDF
Type:LED Module
Color:White, Cool
CCT (K):6500K
Wavelength:-
Configuration:Linear Light Strip
Luminous Flux @ Current/Temperature:400lm
Current - Test:150mA
Temperature - Test:25°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ):24V
Lumens/Watt @ Current - Test:111 lm/W
Current - Max:400mA
CRI (Color Rendering Index):85 (Typ)
Viewing Angle:-
Features:IP50
Size / Dimension:213.50mm L x 28.00mm W
Height:25.00mm