L2M0-4070004MC3300
Description
LED XR-M 4000K 4-UP LINEAR
DataSheet
L2M0-4070004MC3300 PDF
Configuration:Linear Light Strip
Luminous Flux @ Current/Temperature:4211lm (Typ)
Current - Test:700mA
Temperature - Test:85°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ):43.8V
Lumens/Watt @ Current - Test:137 lm/W
Current - Max:1.05A
Features:-
Size / Dimension:165.00mm L x 33.00mm W
Height:6.21mm