WLS28-2XWGRXX3-0285X24Q
Description
WLS28-2 MULTICOLOR LIGHT STRIP;
DataSheet
WLS28-2XWGRXX3-0285X24Q PDF
Type:LED Module
Color:Green, Red, White
CCT (K):5000K
Wavelength:525nm Green, 625nm Red
Configuration:Linear Light Strip
Luminous Flux @ Current/Temperature:-
Current - Test:315mA
Temperature - Test:25°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ):24V
Lumens/Watt @ Current - Test:2 lm/W Green, 1 lm/W Red, 3 lm/W White
Current - Max:400mA
CRI (Color Rendering Index):-
Viewing Angle:-
Features:IP50
Size / Dimension:327.00mm L x 28.00mm W
Height:20.90mm