SI-B8T114250WW
Description
LED MODULE LAM-SQ30 4000K RECT
DataSheet
SI-B8T114250WW PDF
Type Description
Series:LAM-SQ30
Package:Tray
Part Status:Active
Type:LED Module
Color:White, Neutral
CCT (K):4000K
Wavelength:-
Configuration:Rectangle
Luminous Flux @ Current/Temperature:1515lm (1364lm ~ 1683lm)
Current - Test:350mA
Temperature - Test:50°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ):30.2V
Lumens/Watt @ Current - Test:143 lm/W
Current - Max:540mA
CRI (Color Rendering Index):80
Viewing Angle:145°
Features:With Connector
Size / Dimension:259.00mm L x 250.00mm W
Height:6.60mm