WLS28-2XR145SQ
Description
WLS28-2 WORK LIGHT STRIP; LENGTH
DataSheet
WLS28-2XR145SQ PDF
Type:LED Module
Color:Red
CCT (K):-
Wavelength:625nm
Configuration:Linear Light Strip
Luminous Flux @ Current/Temperature:-
Current - Test:150mA
Temperature - Test:25°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ):24V
Lumens/Watt @ Current - Test:15 lm/W
Current - Max:400mA
CRI (Color Rendering Index):85 (Typ)
Viewing Angle:-
Features:IP65, IP67, IP69K
Size / Dimension:185.00mm L x 28.00mm W
Height:20.90mm