T300-52K-12V-R16
Description
LED MODULE WHT LINEAR STRIP 16'
DataSheet
T300-52K-12V-R16 PDF
Type:LED Module
Color:White, Cool
CCT (K):5200K
Temperature - Test:-
Voltage - Forward (Vf) (Typ):12V
Viewing Angle:120°
Features:Dimming
Size / Dimension:4876.80mm L x 10.00mm W
Height:2.00mm